Mam teraz czas rozkminek. Też na pewno macie takie okresy.

I właśnie rozmyślam, że ja to mam farta w życiu. Trafiam na wspaniałych nauczycieli. Zawsze odpowiedni ludzie w odpowiednim czasie.
Zgodnie z powiedzeniem, że gdy uczeń jest gotów, to nauczyciel się znajdzie.

Ale też wiem, że podstawowe znaczenie mają tu moje przekonania, bo przecież to co na zewnątrz jest odbiciem mojego wnętrza zgodnie z zasadą lustra.

Wracając do nauczycieli każdy z nich pomógł mi ogromnie, każdy pomógł odnaleźć jakiś fragment siebie i tak układam tę układankę od ładnych kilku lat.
Oni zawsze twierdzą, że to przecież moja robota. Oczywiście, ale bez ich wsparcia nie byłabym w tym miejscu, w którym jestem.

A uwierzcie, pokonałam szmat drogi.
Dlatego zawsze będę powtarzać, że zgadzam się z osobami które mówią, że wszystko mamy w sobie, ale nie zgadzam się, że nie potrzebujemy przewodników w dotarciu do siebie.
Zdecydowanie i stanowczo twierdzę, że potrzebujemy.

Zdobywamy wiedzę, by przy jej pomocy wydobyć z siebie mądrość.

To właśnie teraz, dzięki drodze którą przebyłam wkraczam w nowy etap mojego życia.

W wyniku tego co napisałam wyżej mogę pomagać Wam zmieniać Wasze życie na lepsze, mogę pomóc uporać się z problemami, z którymi sami sobie nie radzicie. Z boku zawsze widać lepiej.
Mogę teraz siać dalej to co dostałam i odwdzięczać się za to co mnie dano.

Więc zapraszam wszystkich razem i każdego z osobna.
Kto nie potrzebuje pomocy, to zapraszam do lektury i będę bardzo wdzięczna za polecanie znajomym bliższym i dalszym.

Jeśli natomiast potrzebujesz wsparcia to zapraszam na indywidualne sesje, gdzie skupię się tylko na Tobie i razem poradzimy sobie z tym co Ciebie trapi.

W zakładce “Sesje” dowiesz się wszystkiego. Jak pracuję, o ofercie i trochę o mnie. Ba, nawet znajdziesz tam możliwość wyboru prezentu pod choinkę, wszak święta tuż tuż.

JESTEM, z Miłością ❤️
Ewa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *