Rozmyślałam ostatnio o naszym połączeniu ze Źródłem. I jakoś tak zobrazowało mi się w głowie, że jedni mają takie jak nić pajęcza, a inni jak autostrada. A ile jest jeszcze różnych opcji pomiędzy. Pomiędzy autostradą, a pajęczyną jest ogromna różnica w możliwościach dopływu świadomości. Każdy z nas ma w sobie potencjał ogromnych możliwości, ale będąc połączonym ze Źródłem nicią pajęczą nie za bardzo mamy możliwość z niego korzystać. Wraz ze wzrostem świadomości zwiększa się nasza moc.
Często zastanawiam się jakim cudem ja, taka pragmatyczna realistka, mam takie dobre efekty w pomaganiu innym? A ta moc wciąż się zwieksza, wraz z poszerzaniem mojej świadomości.
I wtedy cieszę się, że mam w sobie radość dziecka, bo każda informacja zwrotna, że pomogłam, że trafiłam w punkt, że znalazłam przyczynę cieszy mnie, jakby to zdarzyło się pierwszy raz.
I to jest piękne, że poszerzanie świadomości to zajęcie do końca życia. Bo wciąż mogę więcej, bardziej, mocniej. Bo rozwijając siebie mam więcej mocy pomagać innym, żeby i oni mogli poprawić swoje życie.
Jeśli potrzebujesz pomocy napisz do mnie.
Ciągłego, pięknego wzrostu życzę Ci, z Miłością ❤️
Ewa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *