I znowu do napisania postu inspiracją była rozmowa. Myślę, że najlepiej będzie gdy ją po prostu skopiuję. Poczułam, że komuś może się przydać. Może znajdziesz tu “to jedno zdanie” dla siebie. 😊
Z oczywistych względów zmieniłam imię mojej rozmówczyni.
Pani: Super te podcasty, gratuluję pomysłu, dzisiaj przy słuchaniu łezka się pojawiła ze wzruszenia, akurat przy wzmiance o emocjach i wzruszeniu, miło że ktoś czuje podobnie, sam ten fakt mnie wzrusza. Też jestem przesadnie emocjonalna odkąd pamiętam i rozwój duchowy dla mnie jest potrzebny do osiągnięcia spokoju i opanowania ,którego bardzo potrzebuję. Z radością czytałam Pani posty a teraz z takim samym utęsknieniem czekam na kolejne nagrania.
Ja: Ojej jakie to miłe. Bardzo dziękuję za te słowa. Ale postów nie przestanie Pani czytać? 😉
P: O nie ,one dają mi nadzieję, że kiedyś w końcu osiągnę spokój i znajdę cel mojej duszy.
J: Pani Krystyno cel duszy to odnaleźć siebie. Nawiązać głęboką relację ze sobą. Uwolnić i odmrozić emocje. I wtedy wszystko idzie z płatka, jesteśmy we Flow. A nawet gdy zdarza się coś z czym nam nie po drodze, to zupełnie inaczej na to reagujemy.
Już miałam kilka etapów, że myślałam, że skupiam się na sobie maksymalnie. A każdy kolejny utwierdza mnie w tym, że można bardziej. I to wcale nie oznacza, że nie dostrzegam nic wokół, że odwracam czy odsuwam się, czy zaniedbuje innych wręcz odwrotnie.
P: No ja właśnie chyba mam problem z tym żeby się połączyć z sobą na tyle, żeby świat zewnętrzny nie miał wpływu na moje życie i problemy i ciągle mnie dopada jakiś dół, który ciężko przetrzymać.
J: Ale to jest proces. To się zadziewa stopniowo. Moim zdaniem trzeba wytrwale do tego dążyć, nie zrażać się przeciwnościami, aż w końcu pyknie. I później gdy spojrzy Pani wstecz to zadziwi się jaką drogę i zmiany przeszła. Spokojnie, cierpliwie i konsekwentnie trzeba robić to co należy. Bez parcia, bo ono buduje opór. Bez pretensji do siebie. Jak ten koń z klapkami na oczach. Bez względu na to co się dzieje dookoła, ja robię swoje.
P: Wierzę na słowo, że tak jest🙂
Mój proces tak mnie wykańcza, że sama się dziwię że jeszcze mam siłę na cokolwiek.
J: Umysł i ego bronią się jak mogą. Próbowała Pani z nimi porozmawiać? Podziękować za troskę, ale i powiedzieć, że Pani panuje nad wszystkim i przejmuje dowodzenie?
P: Słabo mi wychodzą takie wewnętrzne rozmowy ,choć staram się doceniać i być wdzięczna za wszystko co mnie spotyka dobrego i zastanawiam się czego mam się nauczyć dostając trudna lekcję.
J: Przypuszczam, że z odpowiedziami słabo na to pytanie?
Wszystko przychodzi wtedy, kiedy ma przyjść.
Cierpliwości i wytrwałości Pani Krysiu życzę.
Dotarcia do siebie mojej rozmówczyni i Tobie życzę, z Miłością ❤️
Ewa

Our Mission

Our car body shop is the leading auto body shop providing repair services for all types of auto body damage and cosmetic issues. We make your vehicle brand new to ensure complete safety and aesthetics.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *