Mówicie często “dlaczego spotykam takich ludzi na swojej drodze, przecież jestem miła/y i sympatyczna/y”. W domyśle niesympatycznych, wrednych, niedoceniających, niewdzięcznych.

Więc powtarzam z uporem maniaka. Inni są naszym lustrem. Pokazują Tobie głęboko zakodowane przekonania, zapisy, wzorce w Twojej podświadomości na Twój własny temat. Odbijają Twoje relacje z Tobą samym.

Naturalnie to wszystko odbywa się na poziomach subtelnych, nieświadomie, ale znajduje swoje odbicie w życiu, w relacjach z innymi właśnie.

“Ale ja już pracuje nad sobą, już widzę zmiany w sobie”.
To świetnie. Brawo Ty i działaj dalej.

Tylko nie można zapominać, że gdy zmieniamy się, zmieniamy myślenie, poszerzamy świadomość to nasze stare myśli, przekonania, kody zapisane w podświadomości muszą się usunąć. Stare musi zrobić miejsce nowemu. Nie zdobisz domu i nie kupujesz nowych mebli gdy masz brudne ściany i usyfione dywany.

Najpierw robisz porządek. To samo jest z Twoją podświadomością. Te stare przekonania muszą wyjść, więc zewnętrze je Tobie pokazuje.

Nazywam to detoxem podświadomości i trzeba poprostu ten czas przetrwać robiąc swoje.
Regularnie, konsekwentnie, cierpliwie. Nie z doskoku raz na miesiąc, tylko choć trochę ale codziennie.

Jeśli nie potrafisz sobie poradzić z tym sam/a zapraszam na sesję bądź konsultacje. Potrafię Tobie pomóc, poprowadzić, wesprzeć. Śmiało napisz do mnie.

Bardzo też w takich sytuacjach pomagają afirmacje. Dlatego polecam również “Przewodnik po afirmacjach” w którym z Olga Butkiewicz mówimy jak afirmować skutecznie. Link do sklepu w komentarzu pod postem.

JESTEM, z Miłością ❤️
Ewa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *