Skoro nie podoba Ci się Twoje obecne życie to dlaczego go nie zmienisz? Nie da się być szczęśliwym niczego nie zmieniając. Nie można osiągnąć innych rezultatów robiąc wciąż to samo. Wiem, to nie jest łatwe. Ale krok po kroku wykonalne. Przecież nie boisz się wysiłku dla kogoś, więc zrób go dla siebie. Wyjdź z tego kokonu ciszy i milczenia i otwórz się na siebie, na innych. Krok po kroku. Nie ma potrzeby popadać w skrajności. Możesz mieć to co lubisz i również nowe, które przyniesie Ci radość. Nie trzeba zmieniać wszystkiego i wywracać życia do góry nogami. Krok po kroku.
Przecież jedyną stałą rzeczą we Wszechświecie jest ciągła zmiana, więc czy chcesz czy nie i tak wciąż transformujesz. Nie lepiej robić to świadomie w takim kierunku i w taki sposób jaki Tobie odpowiada?
Jeśli nie potrafisz zwróć się do kogoś o pomoc. Jest mnóstwo ludzi, którzy potrafią i mogą Ci pomóc. Na pewno znajdziesz kogoś, kto z Tobą zarezonuje. Fajnie jest też to robić wspólnie z kimś bliskim. We dwoje raźniej i łatwiej. Możesz być inspiracją dla kogoś, nawet jeśli nie zdajesz sobie z tego sprawy.
Masz moc, żeby to zrobić, tylko podejmij decyzję.
Możliwości jest mnóstwo, wystarczy wybrać najlepszą dla siebie.
Otwartości na nowe życzę Ci, z Miłością ❤️
Ewa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *